Velg landVelg land
Norge - Fagfolk/prosjekt

Kontaktinformasjon

 

TARKETT AS

Postadresse:
PB 500 Brakerøya
3002 Drammen

Besøksadresse:
Omstedgata 2
3012 Drammen

Telefon -  +47 32 20 92 00
Fax - +47 32 20 92 01

 

E-post generell informasjon:
E-post ordre/kundeservice:
E-post teknisk avdeling:

info.norway@tarkett.com
ordre.norway@tarkett.com
teknisk@tarkett.com

SALG OG MARKEDSFØRING      
Navn Stilling E-post Mobil
Per Olaf Øxseth Adm. Dir./Salgssjef po@tarkett.com +47 400 03 007
Lars Sørmo Salgsleder Prosjekt lars.sormo@tarkett.com +47 920 65 898
Lill-Ann Mo Salgssjef Retail lill-ann.mo@tarkett.com +47 468 87 731
Ingeborg Bigum Borgen Markedssjef ingeborg.bigum.borgen@tarkett.com +47 472 60 100
Eva Ervik Prosjektleder Salg og Markedsføring eva.ervik@tarkett.com +47 932 57 552
Linn Hagtvedt Markedskoordinator linn.hagtvedt@tarkett.com +47 91 60 18 70
 
DISTRIKTSSJEFER- PROSJEKT
Bilde Distriktssjef Distrikt E-post Mobil
Jarl-Tore Hansen Troms, Finnmark jarl-tore.hansen@tarkett.com +47 901 34 935

Richard Hansen

Nordland richard.hansen@tarkett.com +47 906 67 189

Tore Størseth

Sør og Nord-Trøndelag
og Nordland
tore.storseth@tarkett.com +47 476 51 049

Knut Vik

Møre og Romsdal knut.vik@tarkett.com +47 928 05 517

Kjell Hansen

Hordaland
og Sogn og Fjordane (indre)
kjell.hansen@tarkett.com +47 913 91 137
Per Jøssang Rogaland per.jossang@tarkett.com +47 970 97 877
Fredrik R. Poulsen Akershus, Vestfold og Oslo fredrik.poulsen@tarkett.com +47 478 22 277
Terje Halvorsrud Akershus, Østfold og Oslo terje.halvorsrud@tarkett.com +47 970 06 045
Vegar Skjørli Hedmark og Oppland vegar.skjorli@tarkett.com +47 920 40 965
 

Lars Adrian Nilsson

Østlandet

larsadrian.nilsson@tarkett.com

+47 970 91 291

Helge Pettersen Aust- og Vest Agder helge.pettersen@tarkett.com +47 913 56 220

KEY ACCOUNT MANAGER - PROSJEKT

Bilde KAM Distrikt E-post Mobilnr.
Fredrik R. Poulsen Øst-/Sør-Norge fredrik.poulsen@tarkett.com +47 478 22 277

Carl-Fredrik Poulsen LVT carl-fredrik.poulsen@tarkett.com +47 975 40 664
Thomas Aar DESSO - Hospitality thomas.aar@tarkett.com +47 981 68 000
Bilde Navn Stilling E-post Mobilnr.
Lars Sørmo Salgsleder Prosjekt lars.sormo@tarkett.com +47 920 65 898