Finn en selger i ditt distrikt

Finn en selger i ditt distrikt

Her er en oversikt over våre selgere:

Tarkett har salgsrepresentanter over hele landet, så vi er lett tilgjengelig for deg. Ta kontakt med selgeren i ditt fylke om det gjelder varer i butikk eller til et prosjekt. 

Selgere Retail

Salgssjef/KAM Retail:  Lill-Ann Mo - Tel: 468 87 731 - lill-ann.mo@tarkett.com

Fylke Navn Telefon E-post

Oslo og Viken (øst)/KAM Oslo,  
Viken og Vestfold


Tore B. Nesje

95482301  

tore.bentsennesje@tarkett.com
Viken (vest)/Vestfold og
Telemark/Agder (øst)

Håvard Skjelbred

94809045


havard.skjelbred@tarkett.com

Innland/Viken (nord)/
Akershus  

Kai Helge Pettersen

48037917

kaihelge.pettersen@tarkett.com
Møre og Romsdal  Vidar Haagensen Jensen   48956211 vidar.jensen@tarkett.com
Rogaland/Agder (vest) Sigbjørn Førre Mortveit 41422422 sigbjorn.forremortveit@tarkett.com
Vestland Kjartan Didriksen 40434464 kjartan.didriksen@tarkett.com
Trøndelag Marlené Roaldseth 48132096 marlene.roaldseth@tarkett.com
Nordland/Troms Tonje Hansen 99251399

tonje.hansen@tarkett.com

Troms og Finnmark Richard Hansen 90667189 richard.hansen@tarkett.com

 

Selgere Prosjekt

Salgsleder Prosjekt: Lars Sørmo
Tel: 920 65 898 - lars.sormo@tarkett.com

Key Account Manager Sør- og Øst-Norge: Fredrik R. Poulsen
Tel: 478 22 277 - fredrik.poulsen@tarkett.com

Salgsleder Segment og Key Account Manager (Desso Tepper, Hospitality, Stores and Shops): Thomas Aar
Tel: 981 68 000 - thomas.aar@tarkett.com 

Fylke Navn Telefon E-post
Viken/Oslo Lars-Adrian Nilsson    970 91 291    larsadrian.nilsson@tarkett.com
Viken/Oslo Terje Halvorsrud 970 06 045 terje.halvorsrud@tarkett.com
Viken/Oslo/Vestfold    Fredrik R. Poulsen 478 22 277 fredrik.poulsen@tarkett.com
Innlandet Vegar Skjørli 920 40 965 vegar.skjorli@tarkett.com
Agder Helge Pettersen 913 56 220

helge.pettersen@tarkett.com

Rogaland Per Jøssang 970 97 877 per.jossang@tarkett.com
Vestland Kjell Hansen 913 91 137 kjell.hansen@tarkett.com
Møre og Romsdal Knut Vik 928 05 517

knut.vik@tarkett.com

Trøndelag Eirik Tørset  480 30 365 eirik.torset@tarkett.com
Nordland Morten Bangfil 901 33 304 morten.bangfil@tarkett.com
Troms og Finnmark Richard Hansen 906 67 189 richard.hansen@tarkett.com

 

Postadresse: P.B. 500 Brakerøya, 3002 Drammen
Besøksadresse: Omstedgata 2, 3012 Drammen

Telefon: +47 32 20 92 00
Fax: +47 32 20 92 01

E-post generell informasjon: info.norway@tarkett.com
E-post til ordre/kundeservice: kundeservice.no@tarkett.com
E-post til teknisk avdeling: teknisk@tarkett.com

 

Per Olaf Øxseth, Administrerende Direktør/Salgssjef Prosjekt, po@tarkett.com, +47 400 03 007
Lars Sørmo, Salgsleder Prosjekt, lars.sormo@tarkett.com, +47 920 65 898
Lill-Ann Mo, Salgssjef Konsument, lill-ann.mo@tarkett.com, +47 468 87 731
Eva Ervik, Prosjektleder Salg og Markedsføring, eva.ervik@tarkett.com, +47 932 57 552
Linn Hagtvedt, Markedskoordinator, linn.hagtvedt@tarkett.com, +47 916 01 870
Hege Moland, Salgs- og markedskoordinator – Retail, hege.moland@tarkett.com, +47 941 53 513

Relaterte artikler

Vil du jobbe hos oss?
Vil du jobbe hos oss?

Her finner du ledige stillinger i Tarkett Norge

Historikk
Historikk

Tarkett har sin opprinnelse i den skånske treindustrien, og ble grunnlagt i Malmø i 1886. Les mer om selskapets historie.